Відкрита виховна година «Сучасне рабство. Торгівля людьми»

Відкрита виховна година
«Сучасне рабство. Торгівля людьми»

⠀⠀22.03.2021 року в освітньому закладі ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» була проведена виховна година на тему: «Сучасне рабство. Торгівля людьми», яку підготувала та розробила викладач предмета «Охорона праці»  та класний керівник, Яна Терещенко.
⠀⠀Метою виховної години  було підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями проблеми торгівлі людьми; обговорити причини, форми та ознаки цього явища; показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію сучасного рабства; сприяти вихованню поваги до прав та основних свобод людини, підвищити суспільний і політичний рівень їх знань щодо вище зазначеної проблеми.
⠀⠀
У ХХІ столітті здається дуже дивним, що ми змушені говорити про торгівлю людьми не в історичному контексті, а в реальному часі. Та, на жаль, мільйони людей у світі перебувають у рабстві. Ця тема є дуже актуальною для сьогодення.
⠀⠀
У ході заходу учні переглянули соціальні ролики щодо трудового рабства та торгівлі людьми, обговорили причини реальних історій постраждалих та мали змогу висловити свою думку з приводу цієї проблеми. Під кінець заходу із здобувачами освіти було проведено бесіду стосовно ризиків, які на них чатують у соціальних мережах. Також отримали інформацію про те, куди звертатися у тому випадку, якщо вони стали свідками або жертвами насилля та торгівлі людьми.

guest
0 Відгук
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x