Наш гуртожиток

«Гуртожиток
простір для виховання
громадянина і професіонала»

⠀Життя у гуртожитку – це перший крок до самостійності!

⠀⠀Гордістю Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» – є гуртожиток, який було введено в експлуатацію у 2016 році, після проведення ремонтних робіт.

⠀⠀В ході ремонту оновлено фасад будівлі, замінено всі комунікації електро- та водопостачання, встановлено нову сантехніку, водонагрівачі, проведено швидкісний Інтернет з вільним доступом WI-FI. На сьогоднішній день учні мешкають на чотирьох поверхах. У гуртожитку блочна система, у кожному блоці по 8 кімнат. На сьогодні в гуртожитку проживає 300 учнів.

⠀⠀На першому поверсі гуртожитку знаходяться адміністративні приміщення а саме: кабінет завідуючої гуртожитком, кімната вихователя, кімната костильної, камера схову.

⠀⠀Орім того першому поверсі розташований ізолятор, кімната відпочинку, кімната самопідготовки.

⠀⠀15 кімнат в яких мешкають дівчата, дві кухні, 6 санвузлів, кімната гігієни.

⠀⠀На другому, третьому та четвертому поверхах по два блоки на 8 кімнат,

⠀⠀кухня

⠀⠀У кожному блоці є три санвузли, п’ять умивальників та душова на другому та четвертому поверсі розташовані кімнати відпочинку, на третьому поверсі дві кімнати для вихователів.

⠀⠀У гуртожитоку для студентів створені належні умови для навчання, дозвілля та відпочинку. Для відпочинку створений спортивний майданчик, тренажерний зал.

⠀⠀Для організації побуту та дозвілля у гуртожитку діє студентське самоврядування, яке очолює голова студентського самоврядування гуртожитку.

⠀⠀Переважна більшість учнів, які навчаються у нашому закладі освіти – іногородні. Без сумніву для багатьох із них учнівський гуртожиток в роки навчання стає не просто місцем проживання, а другою домівкою. Звісно, не менш вагомим чинником, ніж навчально-виховний процес, який зумовлює підготовку висококваліфікованих робітників, виховання розвиненої свідомої особистості громадянина є забезпечення належних соціально-побутових умов проживання, навчання, змістовного відпочинку і дозвілля учнів у гуртожитках.

⠀⠀Середовище учнівського гуртожитку, з одного боку, загартовує, дисциплінує характер молодої людини, надає їй можливість набуття життєвого досвіду та навичок самостійного дорослого життя, виховує вміння відповідати за своє життя, здоров’я, вчинки, з іншого, учнівська громада гуртожитку формує в учня колективізм, надає досвід співіснування в колективі, можливість відчуття ролі й значення дружньої підтримки і взаємоповаги між людьми. Все це, безумовно, сприяє успішній соціальній адаптації майбутнього робітника.

⠀⠀Студентський гуртожиток розташований за адресою: м. Запоріжжя, вул. Панфьорова, 146,а.

⠀⠀Студентське життя – це один з найпрекрасніших періодів в житті людини, і ми намагаємось, щоб ці роки надовго запам’яталися нашим студентам, щоб у нас вони відчули себе не гостями, а господарями, учасниками як навчального так і виховного процесу.