Поетапна кваліфікаційна атестація – перший крок до мрії!

Поетапна кваліфікаційна атестація – перший крок до мрії!

         01 березня 2021р. в групі №17/20, які навчаються за професією «Слюсар-інструментальник, електрогазозварник», вперше відбулася поетапна кваліфікаційна атестація для присвоєння учням  III розряду за професією «Слюсар-інструментальник».
          Проміжна атестація проводиться з метою визначення відповідності рівня та якості підготовки учнів, повноти і міцності теоретичних знань, умінь і навичок з предметів спеціальних дисциплін та професійної підготовки, сформованості умінь і навичок, що дозволяють виконувати різні види робіт за професією.
           Оцінка якості підготовки учнів проходила в двох напрямках:

  • теоретичних знань з предметів спеціальних дисциплін (письмові відповіді на тестові завдання за варіантами);
  • практичних знань ( усно – практичне опитування кожного здобувача освіти).

            Для проведення поетапної атестації була створена комісія, до складу якої входили: Базь О.С. – голова комісії, директор училища; Пеньков А.М. – заступник голови комісії, заступник директора з НВР; Савінська Л.М. – заступник директора з НВР; Масалова Т.С. – заступник директора з НМР, Подлужний А.С. – старший майстер; Витрішко М.О. – викладач спецдисциплін та  майсер  в/н – Алімова А.А.
            Наступним кроком для групи є засвоєння теоретичних та практичних знань з професії «Електрогазозварник». Хочеться побажати всім учням міцного здоров’я, віри і впевненості у свої власні сили, наснаги і оптимізму. Нехай обрана дорога, якою здійснюються перші кроки в професії, приведе до успіху.

Викладач спецдисциплін  Марина Витрішко