ДЕРЖАВНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ

ДЕРЖАВНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ

ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ЗА ПРОФЕСІЄЮ: «ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК; СЛЮСАР З МЕХАНОСКЛАДАЛЬНИХ РОБІТ»

Державна кваліфікаційна атестація є вихідним контролем знань на завершальному етапі певного проміжного ступеня навчання й має на меті встановлення готовності осіб, які здобувають професійно-технічну освіту з обраної професії відповідного розряду.

17.02.2021 року відбулась Державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти за професією «Електрогазозварник; слюсар з механоскладальних робіт» з присвоєнням III розряду – «Слюсаря з механоскладальних робіт» та IV розряду – «Електрогазозварника». Хвилювалися всі: здобувачі освіти, їх керівники і, навіть, комісія. Але з упевненістю можна сказати: захист пройшов добре, а для більшості – навіть відмінно! Високий рівень був досягнутий завдяки творчому і професійному тандему майстра виробничого навчання та викладачів спецдисциплін.

Для проведення Державної кваліфікаційної атестації була створена комісія, до складу якої входили: голова комісії – заступник начальника управління кадрів АТ «Мотор Січ» – Жук Є.Г.,. заступник голови – директор училища – Базь О.С. та члени комісії:  заступник директора з НВР – Пеньков А.М., старший майстер – Подлужний А.С., викладачі спецдисциплін – Витрішко М.О. та Решетова В.В., майстер в/н – Постол Г.І.

Тематика дипломних робіт була актуальною і дуже великою. Адже саме сьогодні в нашій країні і в світі машинобудування є однією з найважливіших галузей економіки, яка забезпечує економічне зростання, соціальний розвиток, науково-технічний прогрес країни.

Який солодкий для здобувача освіти той момент, коли письмова кваліфікаційна робота написана і вже готова до захисту. Але потім настає період незначного хвилювання перед захистом, адже дуже багато часу було витрачено на цю роботу. І ось, той момент, коли відбувся захист роботи, і є частиною маленької ейфорії. Час, коли кулаки розтиснулися від напруги та зосередженості, прийшло усвідомлення того факту, що всі прикладені зусилля не були марними, а допомогли стати більш досвідченими та професіональними – це найпрекрасніший момент в житті випускника!