Відкрита виховна година “Всі ми різні,але рівні”

5.02.2021 року у навчальному закладі ДНЗ “ Запорізьке ВПУМ ” була проведена виховна година на тему – “Всі ми різні,але рівні”. Підготувала та розробила викладач іноземної мови  та класний керівник Юлія Волкова.

Метою виховної години  було сформувати толерантне ставлення одногрупників між собою, розвивати терпимість до відмінностей між людьми; виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій, культури різних народів, виховувати комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння.

Толерантність у наш час є рідкість, тому невеличка лекція про толерантне ставлення до оточуючих дуже сподобалась учням.

На платформі Learningapps  учні виконували вправу, де кожний писав ті добрі вчинки,які вважають головними,а також обирали слова, які мають відношення до толерантного ставлення. Також асоціативний тест “ Прихований талант став до нагоди. Учні з радістю слухали про свої приховані таланти.

З особим інтересом учні прийняли участь у грі “ Судове засідання”. Було обрано три учні – два сусіда і суддя. Тема: сусід з першого поверху не хоче встановлювати пандус для сусіда на інвалідному візку з другого поверху.

Завдання судді: вислухати обидві сторони, винести рішення. Учні довго сперечались,але прийшли до єдиного висновку.

Під час бесіди  “ Діалог з майбутнім” учні розповідали, які б  поради вони давали своїм дітям аби бути толерантною особистістю.

Три міфи про толерантність, а саме: толерантність – це ознака слабкості, толерантність до інших заважає досягненню особистого успіху та щастя, українське суспільство толерантне, змусили учнів задуматися про наше та суспільне майбутнє.