Про проведення майстер-класу на тему «Створення та використання особистого веб-ресурсу (блогу) в умовах дистанційного навчання».

В рамках методичного тижня, що проводився в ДНЗ «ЗВПУМ», 28.01.2021 р. викладач Козуль Євген провів майстер-клас на тему «Створення та використання особистого веб-ресурсу (блогу) в умовах дистанційного навчання».

Протягом майстер-класу викладач поділився власним досвідом створення особистого блогу «Вчитель історії» за допомогою конструктора сайтів WordPress. Цей конструктор був обраний, тому що WordPress – найпопулярніша система серед безкоштовних для створення сайту. Це універсальний конструктор, який підходить для створення різноманітних проектів.

Під час проведення майстер-класу всі присутні навчилися створювати власні блоги за допомогою WordPress, налаштовувати дизайн, публікувати записи та медіафайли, створювати розділи та сторінки сайту, інтегрувати навчальний матеріал в особистий блог.

Окрема увага була присвячена використанню власного блогу викладача під час навчання, були показані методи застосування блогу в поєднанні з google classroom та сторінками в соціальних мережах для автоматизації та цифровізаціїї навчання, продемонстровані можливості використання блогу в проведенні уроків.