Інтерактивна презентація “Як створити Фейсбук сторінку письменника чи літературного персонажа”

У рамках методичного тижня 26.01.2021 року відбулося засідання членів методичної комісії суспільно-гуманітарного циклу, викладачі якої запросили усіх охочих на аукціон ідей педагогічної майстерності.

“В  умовах  масштабної  модернізації  функціонування  суспільства  об’єктивно  виокремлюють  в  якості  основного  пріоритету  інноваційний  розвиток.  Питання  запровадження освітніх інновацій є актуальним для України. Лише сформувавши інноваційну особистість, здатну до творення змін і сприйняття змінності, ми зможемо стати конкурентоспроможною нацією” – саме такими словами розпочала засідання голова методичної комісії, Герасимова Ірина Віталіївна.

В ході засідання викладачка української мови та літератури, Герасимова Ірина Віталіївна, цікаво розповіла про створення Фейсбук сторінки письменника та літературного персонажа. Вона зазначила, що такий вид роботи допоможе урізноманітнити освітній процес.

Волкова Юлія Анатоліївна, викладачка німецької мови, презентувала інструменти електронного навчання – Bitpaper, Learning Apps, Classroomscreen під час вивчення німецької мови за професійним спрямуванням. У своєму виступі педагогиня зазначила, що найголовніше у викладанні – мотивація здобувачів освіти. Тому використання інтерактивних вправ за допомогою вище зазначених інструментів електронного навчання на уроках німецької мови за професійним спрямуванням мають успіх.

Гордієнко Ніна Валентинівна, викладачка англійської мови, наголосила на тому, що сьогодні інноваційні технології стали невід’ємною частиною сучасного світу. Адже нині якісне викладання дисциплін не може здійснюватися без використання засобів і можливостей, які надають комп’ютерні технології та Інтернет. Вони дають змогу педагогу краще подати матеріал, підвищити їхній інтерес до навчання.

Ніна Валентинівна ознайомила присутніх із онлайн-сервісом для створення інтерактивних завдань – Kahoot, який дає змогу створювати тести, опитування, вікторини.

По закінченню засідання директор ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» Базь Олександр Станіславович подякував викладачам за ґрунтовні доповіді та побажав високих звершень, нових досягнень, успіхів у нелегкій роботі.