Предметний тиждень з географії та економіки

⠀⠀Відповідно до плану методичної роботи освітнього закладу з 14 по 21 грудня цікаво та весело, змістовно та пізнавально в режимі офлайн було проведено предметний  тиждень з географії та економіки. Метою якого було поглиблення знань учнів з географії та економіки, розширення наукового світогляду, підвищення інтересу до наук, дослідження навколишнього середовища, всебічний розвиток особистості.

⠀⠀В онлайн- режимі діти здійснили віртуальні подорожі країнами світу, вибравши країну своєї мрії; написали есе – розповіді «Крана, в якій я хочу жити».

⠀⠀В реальному часі в закладі пройшов економічний квест в рамках якого учні розв’язували задачі прикладного характеру, економічні  кросворди , надавали  відповіді на питання з історії економіки тощо. Учні груп які навчаються дистанційно мали можливість працювати на завданнями квесту в Classroom. 

⠀⠀Тиждень виявився насиченим, цікавим, довів, що економіко-географічна наука корисна у сучасному світі і захоплює своїми цікавими фактами і відкриттями.

⠀⠀В ході проведення предметного тижня учні показали гарні знання з географії та економіки, вміння застосовувати теоретичні знання на практиці, отримали позитивні емоції.

⠀⠀Використання індивідуальних та групових видів робіт, активних та інтерактивних методів стимулювало здобувачів освіти до участі у заходах, сприяло поглибленню знань з предметів.