Обласний онлайн-семінар викладачів фізичної культури та керівників фізичного виховання

⠀⠀10 грудня 2020 року на платформі Zoom пройшов обласний семінар викладачів фізичної культури та керівників фізичного виховання за темою «Формування здоров’язберігаючих компетентностей у позаурочній діяльності здобувачів освіти як запорука успішної соціалізації особистості», в якому прийняли участь 42 викладача Запоріжжя та Запорізької області.

⠀⠀Відкрила семінар методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти Лілія Четверякова. Спікер більш детально зупинилась на життєвих навичках, що сприяють фізичному, соціальному, духовному та психічному здоров’ю. Завдання учасників семінару розвивати навички здорового способу життя учнівської молоді та акцентувати їх увагу на власному здоров’ї.

⠀⠀Наступним в ролі спікера був керівник фізичного виховання ДНЗ «ЗВПУМ» Олександр Озмітель, який представив свій педагогічний досвід з теми «Формування здорової, фізично розвиненої, соціально адаптованої особистості під час викладання предмета фізична культура». Учасники семінару побачили відеофрагменти позаурочних заходів та проведених уроків, відмітивши педагога добрими відгуками.

⠀⠀Досвідом роботи на тему «педагогічні умови активізації здоров’язберігаючих технологій на уроках фізичної культури в контексті дистанційного навчання» поділився викладач ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» Євгеній Гринько. У своєму виступі спікер акцентував увагу на роботі з платформою «YouTube».

⠀⠀Зацікавив учасників семінару виступ Наталії Пашкульської на тему «Використання проектних технологій в умовах дистанційної та змішаної форми освіти».

⠀⠀Підвела підсумок семінару методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Лілія Четверякова. Вона подякувала спікерам за цікаві та змістовні презентації та виступила з інформацією щодо проведення обласних масових заходів у 2021 році.

Керівник фізичного виховання
Олександр Озмітель