Для батьків

Тільки разом з батьками, спільними зусиллями, вчителі можуть дати дітям велике людське − ЩАСТЯ.

В. А. Сухомлинський

Шановні батьки!

ВИ МОЖЕТЕ ЧЕКАТИ ВІД нашого училища НАСТУПНЕ:
– доброзичливу атмосферу, яка сприяє участі Вас в якості партнерів в освіті дитини;
– шанобливе доброзичливе ставлення з боку працівників училища;
– своєчасне і грамотне реагування на хвилюючі Вас запитання;
– інформацію про те, як допомогти дітям виконувати домашні завдання і підтримувати навчання вдома.

Ваша дитина і наше училище потребують вас!

ㅤㅤДля того щоб діти досягли свого потенціалу в навчанні та оволодінні навиками з обраної професії, їм потрібні як хороші викладачі, майстри виробничого навчання так і повна підтримка з боку родини.

ㅤㅤПроведені по всій країні дослідження незмінно показують, що коли батьки та навчальний заклад працюють як партнери, діти досягають успіху. Це відноситься до всіх сімей, незалежно від приналежності до будь-якої соціальної групи, рівня доходу та освіти тощо.

УВАГА! Відповідно до Положення про дистанційну форму навчання  (наказ Міністерства освіти і науки України від 08.09.2020 року №1115) 

ㅤㅤБатьки сприяють виконанню дитиною освітньої програми, навчальних програм з окремих предметів (інтегрованих курсів) і досягненню передбачених ними результатів навчання, дбають про фізичне та психологічне здоров’я дітей, формують у них навички здорового способу життя, а також сприяють дотриманню учнями академічної доброчесності.

ㅤㅤУ разі, якщо під час дистанційного навчання батьки не виконують свої обов’язки щодо забезпечення здобуття дитиною освіти, зокрема не забезпечують участь дитини в освітньому процесі протягом 10 робочих днів підряд з невідомих причин, заклад освіти інформує про це відповідну службу у справах дітей.