Наші педагоги – наша гордість!

До навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти області надійшли сучасні підручники та навчальні посібники, зміст яких відповідає вимогам сьогоденних професійних компетентностей кваліфікованого робітника.

Дуже приємно, що авторами сучасного навчального посібника «Токарна справа. Частина І» є наші педагоги Олександр Станіславович Базь та Ганна Степанівна Захаренко. Вони розробили навчальний посібник, в якому міститься інформація щодо обладнання, інструментів і пристроїв, прийомів виконання токарних операцій, що має виконувати токар ІІ-ІІІ розрядів.

У свій час автори самі навчались у системі професійної (професійно-технічної) освіти, мають досвід роботи на підприємстві та багато років працюють викладачами спеціальної технології, і саме це допомогло авторам у легкій, доступній формі надати необхідну навчальну інформацію своїм вихованцям.

Навчальний посібник «Токарна справа» призначений для надання допомоги викладачам спеціальних дисциплін, майстрам виробничого навчання при підготовці до уроків теоретичного та практичного навчання.

Не менш цікавим він повинен стати для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти, які навчаються за професією «Токар».

Навчальний матеріал, викладений у посібнику, супроводжується численними схемами, рисунками та спрямований на розвиток зацікавленості учнів при самостійному вивченні навчальних тем, сприяє їх активності, ініціативності та самостійному досягненню певного рівня підготовки.

Зараз педагоги працюють над матеріалом другої частини навчального посібника, матеріал якого буде розрахований на освоєння ІV, V та VІ кваліфікаційних розрядів із професії «Токар».