07 лютого 2020 року з робочим візитом м. Запоріжжя відвідав заступник Міністра освіти і науки України Петро Коржевський; Ніна Іларіонова, державний експерт експертної групи з питань управління Міністерства освіти і науки України та представники Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».

Першим навчальним закладом професійної (професійно-технічної) освіти м. Запоріжжя, який відвідав Петро Коржевський, став Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник». Презентацію навчального закладу, директор Олександр Базь, розпочав з ознайомлення присутніх з історії училища, особливо було зазначено що у 2020 році Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», буде відзначати свій ювілей – 100 річчя з дня заснування. Знайомство гостей з навчальним закладом продовжилось у студентському гуртожитку, в якому на сьогоднішній день проживає 270 учнів. Після цього гості відвідали майстерні училища, особливо вразили гостей інструментальна комора та комора готової продукції. Окрім того, Олександр Базь ознайомив присутніх гостей з матеріально-технічним оснащенням «Навчально-практичного центру слюсарної обробки матеріалів», який був відкритий за державні кошти. Велику увагу гостей привернув «Навчально-практичного центру підготовки операторів верстатів з програмним керуванням», який було відкрито за рахунок соціального партнера нашого навчального закладу – підприємства АТ «Мотор Січ».

Петро Коржевський дав високу оцінку навчальному закладу, особливо він відмітив тісну та плідну співпрацю ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» з АТ «Мотор Січ» – так-як це є запорукою подальшого розвитку та вдосконалення будь-якого навчального закладу.