У 2020 н.р. на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» буде проведений Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед здобувачів  професійної (професійно-технічної) освіти з професій «Верстатник широкого профілю».

11.12.2019 відповідно до листа Державної наукової установи  «Інститут модернізації змісту освіти» на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» було проведено засідання предметної комісії з розроблення теоретичних і практичних завдань конкурсу.

В роботі засідання прийняли участь Богданович Ольга Іванівна, методист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», директор НМЦ ПТО у Запорізький області Паржницький О.В., заст. директора НМЦ ПТО у Запорізький області Петерик С.М., методисти НМЦ ПТО у Запорізький області Костюк А.В. та Немченко М.М.

Експертів – консультантів предметно – методичної комісії Всеукраїнського конкурсу з фахової майстерності представляли педагогічні працівники майже з усіх областей України: Дніпровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Чернігівської та з м. Київ.

Експертів – консультантів приймав колектив ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» но чолі з директором училища Базь О.С., який розповів учасникам засідання про історію та сьогодення нашого навчального закладу, Подлужний А.С, старший майстер училища, ознайомив присутніх з матеріальною базою та продемонстрував робочі місця для майбутніх конкурсантів – учасників Всеукраїнського конкурсу.

Заступники директора Савінська Л.М. та Пеньков А.М. представили на розсуд та обговорення технічні креслення, згідно яких учасники мають виготовити конкурсні деталі.

Крім того учасники засідання розробили варіанти тестових завдань з предметів «Технологія верстатних робіт», «Матеріалознавство», «Електротехніка», «Допуски та технічні вимірювання», «Охорона праці» та «Технічне креслення».

По закінченню роботи всі учасники засідання предметно-методичної комісії висловили подяку адміністрації училища за теплий прийом, висловили свої позитивні враження від нашого навчального закладу та побажали нашому колективу подальших успіхів та процвітання.