Шановні батьки, учні, абітурієнти та випускники!
Дорогі відвідувачі сайту!

⠀⠀Щиро радий Вашому інтересу, щодо діяльності Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», який є лідером в системі професійної підготовки молоді нашого регіону. Наше училище — це інноваційний навчальний заклад, де утверджується інтелект української нації, де учням створюють умови для реалізації здібностей на терені пошукової діяльності.

⠀⠀ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» є професійним (професійно-технічним) освітнім закладом третього атестаційного рівня, що здійснює підготовку висококваліфікованих робітників, які затребувані та конкурентоспроможні на ринку праці.

⠀⠀Ось уже 100 – річна історія нашого закладу освіти з традиційними, міцними зв’язками з одним з кращих підприємств нашого регіону – АТ «Мотор Січ» — головним замовником кадрів – поєднання унікальних технологій підприємства і професійного підходу до навчального процесу забезпечують підготовку висококваліфікованих робітників.

⠀⠀Питання про те, куди вступати і яку професію обрати, в якийсь момент постає перед кожним випускником школи. Якщо Ви мрієте про гідне майбутнє, високу заробітну плату, цікаву роботу – наш заклад пропонує отримати Вам одну з сучасних і затребуваних на ринку праці професій.

⠀⠀Маю надію, що здобута в нашому закладі освіти професія допоможе нашим випускникам знайти свій шлях у подальшому житті, забезпечити достойний рівень життя своїм родинам. Вірю, що навчання в нашому освітньому закладі допоможе Вам стати не тільки кращими фахівцями і отримувати задоволення від своєї праці, а й кращими людьми, гідними свого роду та його традицій.

⠀⠀Педагогічний колектив в свою чергу, докладає та буде докладати всіх зусиль, щоб наші учні мали бажання навчатися та розвиватися, а також отримали максимум знань і умінь.

⠀⠀Наш колектив – це професійний, висококваліфікований колектив однодумців, які дбають про якісну підготовку спеціалістів, виховують у молодого покоління любов до обраної професії.

⠀⠀На сторінках цього сайту Ви знайдете багато цікавої і корисної інформації, познайомитеся з адміністрацією і персоналом закладу освіти, з професіями та терміном навчання, з умови вступу, переглянете фотографії та відеоматеріали і отримаєте відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

⠀⠀І пам’ятайте: не лише Ви створюєте роботу, але і вона Вас.
⠀⠀Чекаємо Вас в нашому навчальному закладі!

Директор ДНЗ «Запорізьке ВПУМ»
Олександр БАЗЬ

 

 

ПЕНЬКОВ АНТОН МИКОЛАЙОВИЧ

 Заступник директора

 з навчально-виробничої роботи

 

САВІНСЬКА ЛАРИСА МОЙСІЇВНА

 Заступник директора

 з навчально-виховної роботи

 

МАСАЛОВА ТЕТЯНА СТЕПАНІВНА

 Заступник директора

 з навчально-методичної роботи

 

ПОДЛУЖНИЙ АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Старший майстер

 

КАРДИНАЛ ВІКТОР СЕРГІЙОВИЧ

 Головний бухгалтер

 

НАЗАРЕНКО ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

 Завідувач гуртожитку