Перший крок до мрії!

28 лютого 2020 р. в групі №7/19, які вчаться за професією «Слюсар-інструментальник, електрогазозварник», відбулася поетапна кваліфікаційна атестація для присвоєння учням  III розряду за професією «Слюсар-інструментальник».

Проміжна атестація проводиться з метою визначення відповідності рівня та якості підготовки учнів, повноти і міцності теоретичних знань, умінь і навичок з предметів спеціальних дисциплін та професійної підготовки, сформованості умінь і навичок, що дозволяють виконувати різні види робіт за професією.

Для проведення поетапної атестації була створена комісія, до складу якої входили: директор училища Базь Олександр Станіславович, його заступники: Пеньков Антон Миколайович, Савінська Лариса Мусіївна, старший майстер Подлужний Андрій Сергійович, викладач спецдисциплін Витрішко Марина Олександрівна та  майсер  в / н Єрмаков Микола Анатолійович.

Хочеться відзначити  відповіді учнів, які були найбільш повними, логічно побудованими та чіткими: Павлівський Степан, Буряченко Віталій, Заєць Сергій.

Наступним кроком для групи є засвоєння теоретичних та практичних знань з професії «Електрогазозварник». Хочеться побажати всім учням міцного здоров’я, віри і впевненості у свої власні сили, наснаги і оптимізму. Нехай обрана дорога, якою здійснюються перші кроки в професії, приведе до успіху.