Обласні змагання з волейболу серед дівчат

Волейбол – це гра без зупинок, це стукіт м’яча, це скрип кросівок, це потужність і швидкість.

У період з 14 по 22 листопада наші дівчата приймали участь у зональних та фінальних обласних змаганнях з волейболу серед професійних закладів освіти.

Змаганням передувала насичена підготовка. Протягом двох місяців юні спортсменки відвідували тренування та провели ряд контрольних ігор проти коледжів та училищ міста Запоріжжя. Хочеться зазначити, що до вступу до навчального закладу ніхто з дівчат не займався волейболом та привити їм любов до цього чудового виду спорту вдалось вже в стінах спортивного залу.

У зональних змаганнях команда виборола друге місце у групі, та здобула право змагатися у фінальній частини кубку Запорізької області. Незважаючи на брак досвіду команда продемонструвала самовіддачу та жагу до перемоги. Одним з вирішальних факторів результату був брак майстерності. У чотирьох іграх фіналу дівчата зазнали чотирьох поразок. У двох зустрічах перемога фактично вислизала з рук.

Результат змагань говорить про те, що нам є над чим працювати. Вселяє в оптимізм те, що склад команди залишається на наступний рік навчання. Головне бажання, а його у дівчат хоч відбавляй! Плідна робота та тренування обов’язково принесуть свою плоди!